Kellys Dubnický maratón 2006
Datum:
24.6.2006

Na sobotu 24. června jsem si naplánoval účast na Kelly's Dubnickém Maratónu. Jednalo se o 12. ročník snad nejznámějšího maratonu na Slovensku.
Na start nádherné tratě (HARD,KLASIK,BASIC) se připravilo přes 550 startujících a všechny nás čekalo kromě jiného i výborné občerstvení a také (až příliš) teplé a suché počasí, ale to mi nevadilo. Když jsem ráno dorazil do Nové Dubnice, přemýšlel jsem, jestli pojedu dlouhou trať Hard 99 km nebo Klasik 68 km, ale rozhodl jsem se podle mě správně. Jel jsem "Klasik", na kterou se postavilo přes
280 jezdců - k nejznámějším patřil Pavel Boudný, který závod suverénně vyhrál se svým stájovým kolegou Radovanem Kyjovským.
Já jsem dojel celkově na 7. místě a byl jsem spokojen, jen mě bohužel zase potrápily záda, které mě brzdily k dosažení ještě lepšího výsledku.